Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

Komunikat w sprawie możliwości uruchomienia przedszkoli prowadzonych przez Fundację od dnia 6 maja 2020 r.

4 maja 2020

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Rodzice,

Informujemy, że ze względu na brak możliwości bezpiecznego i odpowiedzialnego otwarcia naszych przedszkoli od dnia 6 maja 2020 – pozostają one zamknięte.

Nasze przedszkola, stanowiąc uzupełnienie sieci placówek publicznych w danej miejscowości, będą dostosowywały termin otwarcia do przedszkoli samorządowych. Kryterium podstawowym jest dla nas w tej kwestii uznany obiektywnie stopień gotowości i bezpieczeństwa sanitarnego panujący w danym regionie.

Proces przygotowania zarówno od strony technicznej jak i organizacyjnej rozpoczęliśmy niezwłocznie i mierzymy się obecnie z organizacją opublikowanych wytycznych sanitarnych, tak by w chwili uznania otwarcia za bezpieczne, nasze przedszkola mogły przyjąć dzieci. O tej możliwości będziemy Państwa niezwłocznie informować.

z poważaniem,
Zarząd Fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty