Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

Komunikat w sprawie uruchomienia naszych przedszkoli we Wrocławiu od dnia 11.05.2020 r.

7 maja 2020

Szanowni Państwo,

Informujemy, że nasze Przedszkola na terenie Wrocławia rozpoczną działalność od dnia 11.05. Jest to zgodne ze stanowiskiem Urzędu Miasta, w którym zostaną w poniedziałek otwarte placówki publiczne, tam gdzie zdiagnozowano duże zapotrzebowanie i presję rodziców, którzy muszą wrócić do pracy.
Normy wyznaczone przez GIS są nie łatwym wyzwaniem zarówno ze względu na aspekt technicznego zapewnienia bezpieczeństwa jak również organizacji realnej opieki nad dziećmi. W związku z tym zasady przyjmowania dzieci i opieki nad nimi dalekie są od warunków do jakich przyzwyczailiśmy się w okresie przed epidemią. Zdajemy sobie sprawę, że nie uda nam się zaspokoić wymagań i potrzeb wszystkich rodziców. Prosimy zatem o wyrozumiałość, elastyczność i przede wszystkim o wsparcie i zrozumienie dla osób, które podejmą służbę opieki nad dziećmi dla dobra wszystkich.
O potwierdzeniu uruchomienia placówek w innych gminach będziemy informować na bieżąco.

z poważaniem,
Zarząd Fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty