Konkurs plastyczny „Pani Jesień”

4 października 2021

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

„PANI JESIEŃ”

ORGANIZATOR: Filia Publicznego Przedszkola Galileo we Wrocławiu

Celem konkursu jest:

1. Wykonanie pracy plastycznej zgodnie z podanym tematem „Pani Jesień”
  2. Rozwijanie aktywności twórczej i kreatywności dzieci.
  3. Doskonalenie umiejętności odtwarzania wspomnień i kreowania.
  4. Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez wykorzystanie różnorodnych metod plastycznych.

Założenia organizacyjne:

1. Konkurs kierowany jest do Przedszkolaków wszystkich przedszkoli Ogólnopolskiego Operatora Oświaty.
  2. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki i 5-6 latki i w tych kategoriach pozostaną przydzielone miejsca: I, II, III i wyróżnienia.
  3. Praca powinna zostać wykonana zgodnie z tematem „Pani Jesień”.
  4. Prace należy wysyłać w wybranej przez siebie formie (zdjęcie, film, skan itp.) na adres mailowy:

[email protected]

1. Udział w konkursie oznacza udzielenie organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy oraz ewentualnego prezentowania wizerunku uczestników.
  2. W przypadku przesłania prezentacji pracy konkursowej zawierającej wizerunek dzieci, opiekun prawny/rodzic jest zobowiązany dołączyć zgodę na publikację wizerunku i przetwarzanie danych osobowych uczestników. (zgoda poniżej)
  3. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na udział dziecka w konkursie „Pani Jesień” oraz wykorzystaniem danych osobowych (imię, nazwisko, wiek, nazwa placówki i miejscowość) celem wyznaczenia nagrodzonych i wyróżnionych prac na Facebook’u i stronie www filii Galileo we Wrocławiu.

Warunki konkursu:

1. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

– dzieci 3-4 letnie

– dzieci 5-6 letnie

1. Technika oraz format pracy dowolne
  2. Ostateczny termin zgłaszania prac upływa 22.10.2021r.
  3. Prace dostarczone po wyznaczonym terminem lub niezgodne z tematem i regulaminem nie będą oceniane.
  4. Do każdej pracy konkursowej w treści maila proszę załączyć informacje:

– tytuł pracy

– nazwę przedszkola, adres i miejscowość

– imię, nazwisko i wiek uczestnika

1. Organizator powoła komisję, która oceni prace pod kątem kreatywności, formy i samodzielności wykonania, estetyki, formy prezentacji.
  2. Ogłoszenie wyników nastąpi 29.10.2021r. na Facebok’u oraz stronie internetowej filii Publicznego Przedszkola Galileo we Wrocławiu
  3. Konkurs kierowany jest do dzieci z przedszkoli Ogólnopolskiego Operatora Oświaty oraz rodziców.
  4. Nagrodą w konkursie jest dyplom i nagroda rzeczowa dla pierwszych trzech miejsc w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżnień. Każde dziecko biorące udział w konkursie otrzyma dyplom.

Koordynatorzy konkursu:

Magdalena Rucińska i Ewelina Leśniowska

e-mail kontaktowy w sprawie konkursu: [email protected]

Pobierz zgodę