AKCEPTUJĘ

Konkurs dyniowy!

9 listopada 2021
Konkurs dyniowy🎃 w naszym przedszkolu jak zwykle spotkał się z ogromnym zaangażowaniem👍😄. ,,Zwykłe,, dynie przyjęły postać niezwykłych zwierząt🦔🦩, znanych bohaterów bajek👸🏼🧚🏻‍♀️🧞‍♂️ czy przeróżnych stworków🕷👻. Pomysłowość i kreatywność przeszły najśmielsze oczekiwania👍😄😮.
Wszystkim bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem😘🎖🎃. Podczas głosowania dzieci i pracowników przedszkola wyłoniono zwycięzców🎖🏆:
I miejsce: Jagoda z gr. 7🧡
II miejsce: Łucja z gr. 2🤍