Płatności

Bezpłatne godziny pobytu w przedszkolu:

• Przedszkole zapewnia bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w czasie 5 godzin dziennie licząc od momentu przyprowadzenia dziecka do przedszkola. Za każdą kolejną rozpoczętą godzinę pobierana jest opłata w wysokości 1,30 zł.
  • Koszt posiłków:

PAKIET I : śniadanie + drugie śniadanie – koszt 9,00 zł

PAKIET II: śniadanie + drugie śniadanie + obiad – koszt 17,50 zł

PAKIET III: śniadanie + drugie śniadanie + obiad + podwieczorek  – koszt  19,50 zł

DIETA:

PAKIET I : 10,25 zł

PAKIET II: 19,00 zł

PAKIET III: 22,00 zł

Jeśli dziecka nie będzie w przedszkolu – odwołujemy posiłki. Jeśli dziecka nie będzie w przedszkolu odwołujemy posiłki w aplikacji Kidsview.

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka do godziny 15:00 poprzedniego dnia roboczego – Przedszkole odwoła wszystkie posiłki dla dziecka.

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka po godzinie 15:00 poprzedniego dnia roboczego, ale do godziny 8:00 w dniu nieobecności – Przedszkole odwołuje obiad, podwieczorek (Państwo pokrywacie koszt śniadań).

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka po godzinie 8:00 w dniu nieobecności – Przedszkole nie odwołuje zamówionych posiłków i Państwo ponoszą koszt pełnego pakietu.

posilki

• Numer telefonu – 501 669 970
  • System płatności – naliczenia z dołu
  • Nieobecności – powyżej 30 dni kalendarzowych wymagają usprawiedliwienia. W przypadku dzieci 6 letnich realizujących roczne przygotowanie przedszkolne, usprawiedliwienia wymagają nieobecności przekraczające 50% zajęć w miesiącu